69TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
KAPIDA ÖDEME İMKANI ile güvenli alışveriş için herşey!
%20 indirim !
k12 kitap cover
Başariyorum Yayinlari Tyt/ayt Biyoloji 0'dan Başlayanlara Relax Soru Bankasi
Başariyorum Yayinlari Tyt/ayt Biyoloji 0'dan Başlayanlara Relax Soru Bankasi resimi

Başariyorum Yayinlari Tyt/ayt Biyoloji 0'dan Başlayanlara Relax Soru Bankasi

5 322

Saat 14:00'dan önce verilen sipariş Aynı Gün kargoya verilir !

 

 

 

59 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kitap
Ürün Kodu : K12004476
Marka : K12 Yayınları
ISBN : 9786052282755
YAYINEVİ:
Başarıyorum Yayınları
- +
Kapıda Ödeme Kitap
Ücretsiz Kargo Kitap
Güvenli Alışveriş
Taksitli Alışveriş Kitap
 Biyoloji dersinde TYT-AYT hazırlık sürecinde en önemli olan unsurlardan biri konunun yeterli düzeyde öğrenilmesidir.Bunun nedeni ise biyolojide konuların birbirini desteklemesidir.Örneğin siz başlangıç konularından olan organik bileşikler konusunu yeterli bir düzeyde öğrenmezseniz AYT konularından olan sindirim sistemini de öğrenemezsiniz.Bu nedenle bu kitabın ilk hedefi size konuları yeterli düzeyde öğretebilmek olmuştur. Konular TYT ve AYT hazırlık amacına göre yeterli seviyede bilgi içerir. Bununla birlikte konu içi görseller ve her bölümde bir sayfa olarak sunulan posterler zengin bir resim içeriği sunar. Unutmayınız görseller konuyu öğrenmenizi kolaylaştıracağı gibi yeni nesil şekil sorularını da daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmenizi sağlar.
   Kitabın bir özelliği de çözümlü örnek sorulardır. Konu içinde belirli bir düzeyde bulunan çözümlü sorular konuyu pekiştirmenin yanında size çeşitli çözüm metodlarını da öğretecektir.
   Her bölümün sonunda bulunan pekiştirme testleri ile konu anlatım bölümünde konu ile ilgili öğrendiğiniz bilgileri kullanmanıza imkan sağlayacaktır. Biyoloji dersi ezber içeriği fazla olan bir derstir. Pekiştirme soruları ile öğrendiğiniz bilgiler pekiştirilerek daha uzun süre hafızanızda yerleşecektir.
   Çözümünde zorluk çektiğniz soruların çözümlerinin videolarını ise Basariyorumcom youtube sayfamızda bulabileceksiniz. Bu özellik size başka bir öğretmenden yardım almadan ve zaman kaybetmeden  eksiklerinizi giderebilmenizi sağlar.

 

Bir yorum bırak!
%100 KALİTE

Saygın yayınevlerinden

SON BASKI

Son çıkanlar {çok sıcak}

ÜCRETSİZ KARGO

59₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

14:00'dan önce AYNI GÜN KARGO