99TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
KAPIDA ÖDEME İMKANI ile güvenli alışveriş için herşey!

KURUMSAL

Öncelikle kendimizi henüz bir yol üzerinde yolculuk eden her adımda ilerleyiş kaydeden ama bitmeyecek bir yolda olan kafile olarak gördüğümüzü belirtmek isteriz. K12 Ailesi olarak adlandırabileceğimiz çalışma arkadaşlarımız ile her yıl %50'nin üzerinde büyüme kaydeden, Kitap - Kırtasiye - Oyuncak başlığı altındaki ürünlerin temini konusunda müşterilerine bayi niteliğinde kazançlar sağlayan bir kuruluşuz.

Hedeflerimize gittiğimiz bu sonsuz yolda asla tek amacımız tek taraflı kazanç olmamıştır, bu nedenle tedariğini gerçekleştirdiğimiz ürün grubunun kullanıcısı olan miniklerimiz ve gençlerimizi her daim aklımızda tutar ve faydalı olmak iradesiyle çalışırız.

Şuan hali hazırda bir mağaza, 500 metrekarelik depo&mağaza ile Küçükçekmece'den İstanbul'un heryerine anında hizmet ve online mağazamız olan k12kitap.com ilede tüm Türkiye'ye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

E-Ticaret

E-ticaret organizasyonlarımızı, satışlarımızı ve websitemizin yönetimini gerçekleştiren ekip arkadaşlarımızdan oluşur.

Satış Pazarlama

Geniş ürün yelpazemizi okul ve özel kurumlara tanıtan, satışını gerçekleştiren ve güncelliğini takip eden konusunda uzman ve tecrübeli arkadaşlarımızdan oluşur.

Lojistik

Tren için rayları neyse, bizim içinde lojsitik ve zamanlama odur. Bizim her an yolda olmamızı sağlayan çalışkan ve zamanlama konusunda hassas ekip arkadaşlarımızdan oluşur.

%100 KALİTE

Saygın yayınevlerinden

SON BASKI

Son çıkanlar {çok sıcak}

ÜCRETSİZ KARGO

99₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

14:00'dan önce AYNI GÜN KARGO